SANUS, Hemodiyaliz sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübe ve kendisine duyulan güven ve itimadı referans alarak, modern üretim alanında yüksek kalite, güvenlik ve düşük maliyetle hemodiyaliz sarf malzemelerini üreterek hizmetinize sunmayı taahhüt eder.

Ürünlerimizin güvenilirliği ve performansının, hastanın yaşam kalitesinde büyük bir fark yarattığının farkındayız. Ürettiğimiz ürünlerin kalitesi ve güvenliği için çalışmalarımızı özveriyle, ulusal ve uluslararası denetim ve sertifikasyon kurumları prosedürlerine uyumlu şekilde sürdürmekteyiz. Tüm üretim aşamalarımız birinci sınıf kalite yönetim sisteminin korumasına katkıda bulunan test, güvenlik, etkinlik, üretim, etiketleme ve dağıtım gibi gereksinimleri gözetilerek yapılmaktadır.

SANUS’un politikası, geliştirdiğimiz, ürettiğimiz veya sattığımız tüm ürünlerle ilgili kalite standartlarına ve yönetmeliklere uymaktır.

SANUS periyodik olarak kalite yönetim sistemini değerlendirir ve gözden geçirir. Ürün ve hizmet kalitesini yükseltmek için sürekli inovasyon ve teknolojiyi takip eder. Bugün ki başarıların yarını garanti etmediği gerçeğinin farkındadır. Bu nedenle SANUS, tüm planlama ve inovasyon çalışmalarında sadece bugünü değil yarının ihtiyaç ve sorunlarına çözüm sunabilmek amacıyla AR-GE ve Kalite Yönetimini güçlü bir temele dayandırarak canlı tutmaktadır.

Özel müşteri gereksinimlerini karşılamak için, modern teknolojiye ve kalite standartlarına ek olarak, yüksek kaliteli hammadde kullanmak ve alanında uzman personelle üretim sürecini yönetmek üretim sürecimizin temel ilkeleridir.

Almış olduğumuz geri dönüşlere göre hastalarımız ve müşterilerimiz SANUS ürünlerinin pratik kullanımından son derece memnun olup, kalitesine güvenmektedirler. SANUS olarak bizler de bu güveni arttırarak daha ileriye taşıyacağımızı taahhüt etmekteyiz.

Hemodiyaliz Giriş Çıkış Seti, Hemodiyaliz Fistül Giriş Çıkış Seti, Hemodiyaliz Kateter Giriş Çıkış Seti