Hemodiyalizde Yardımcınız!

Firmamız Hemodiyaliz Fistül ve Kateter Giriş Çıkış Setleri Üretimine Başlamıştır..

Hemodiyaliz alanında 2001 yılında faaliyete başlayarak hizmet sunmaya başlayan firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile titizlikle yapılan AR-GE çalışmaları sonucunda 2017 yılında SANUS HD Fistül ve Kateter Giriş Çıkış Setlerinin üretimine başlamıştır.

Firmamız Hemodiyaliz seanslarında kullanılan yüksek kaliteli ürünlerini 1000 m2’lik üretim tesisinde üreterek son montaj ve paketleme işlemlerini ISO Class 7 standartlarına sahip temiz odada yapmaktadır. Ürünlerimiz ISO 11135 standartlarında etilen oksit ile steril edilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Üretimde kullanılan malzemelerin kalitesinin yanında tüm üretim süreçlerimiz ISO 9001 ve ISO 13485 kalite standartlarına uygun olarak takip edilmektedir.

Sanus HD fistül ve kateter giriş çıkış setleri hemodiyaliz seansı giriş ve çıkışı sırasında hastanın bakımının yapılması, enfeksiyon riskinin azaltılması ve kolay iş akışını sağlamak için üretilmektedir. Bunların yanı sıra kliniklerin sarf malzeme stok ve yönetimini kontrol altına almasına yardımcı olur.

Siz müşterilerimizin ihtiyaçları gözetilerek oluşturulan Hemodiyaliz Fistül ve Kateter setlerinin içeriği, uygulanan prosedüre ve taleplere göre özel olarak dizayn edilebilir.

Hemodiyaliz Giriş Çıkış Seti, Hemodiyaliz Fistül Giriş Çıkış Seti, Hemodiyaliz Kateter Giriş Çıkış Seti